جمعه 17 مهر 1394 | | 8th October 2015
آراس اس فروشگاه عضویت تماس خانه القیادات الشیعة

6924
۲۰ مرداد ۱۳۸۹
ویژه ها ، فرق منحرف و ضاله ، فرقه بهاییت ،

بهائیت و ازدواج با محارم!

سید کاظم موسوی پژوهشگر فرق مذهبی با اشاره به شکایت اخیر یک دختر از پدر بهاییش پرده از حکم ازدواج با محارم در آیین بهاییت برداشته و می نویسد: در آموزه هاي بهائيت روحي متضاد و ناسازگار با تعاليم انساني وجود دارد و سران تشکيلات علي رغم اينکه سعي دارند خلاف آن را ثابت کنند ديده مي شود که احکامي از سوي تشکيلات به افراد القاء کرده و مي کنند که ضديت با روح انسانيت دارد.
بولتن:
وی می نویسد: چندي پيش خبري در رسانه ها منعکس شد مبني بر اينکه فردي بهائي با يکي از محارم خويش زنا نموده، براي اينکه مشخص شود شخص خاطي با چه انگيزه و زمينه هايي اقدام به چنين عمل شنيع نموده است لازم است که با مباني آموزه هاي بهائيت در امر ازدواج آشنا گرديم .

در دستورات تشکيلات بهائيت، ازدواج واجب بوده و هدف عمده آن بقاي نسل است که ميرزا حسينعلي (موسس فرقه بهائيت) در کتاب اقدس به آن اشاره دارد ، و يا در يکي از دستورات تشکيلاتي که از سوي اسرائيل بر بهائيان وارد شده است چنين آمده است :« امر بهائي به اهميت روابط جنسي واقف است و ازدواج هاي بي بند و بار بدون اولاد و نتيجه را محکوم مي کند .» ( آهنگ بديع مهر و آبان 1352ص 7)

از آنجايي که در اين آموزه ها هدف اصلي ازدواج ازدياد نفوس و گسترش جمعيت به هر شکل ممکن مي باشد اين گونه اقدامات در جامعه بهائي محال نمي باشد . از آنجايي که اين فرقه يک فرقه تشکيلاتي است و در درون خود داراي محاکم حقوقي مي باشد احتمال درز خبر آن در رسانه ها کمتر اتفاق مي افتد. طبق دستور بيت العدل در مورخ 3 آپريل 2007 ارجاع اختلافات احباء به مراجع دولتي (قضائي) نهي و مخالف مصالح تشکيلات قلم داد شده است و حل اختلافات را بعهده تشکيلات گذارده است و آنها نيز اظهار اميدواري کرده اند که رسيدگي به اختلافات به گونه اي باشد که نيازي به مراجعه به محاکم دولتي پيش نيايد به هرحال اين باعث نمي شود که اجراي قوانيني که حتي انسان هاي نخستين از آن روي گردان بوده اند و از سوي برخي ازبهائيان به مورد اجرا گزارده مي شود هر از چند گاه به گوش جامعه نرسد .
در پيام 15 ژانويه 1981 بيت العدل چنين آمده است :” شما راجع به محدوديت هاي حاکم بر ازدواج با اقارب ، سواي موردي که ازدواج با زن پدر را ممنوع مي سازد ، سوال کرده ايد بيت العدل همچنين خواسته اند به اطلاع شما برسانيم که آن معهد اعلي، هنوز موقعيت را براي صدور قوانين تکميلي راجع به ازدواج با اقارب ، مقتضي نمي داند بنابر اين در حال حاضر تصميم گيري در اين مورد بعهده خود نفوس مومنه محول شده”

براي نمونه مي توان به دستور ازدواج با اقارب را که در کتاب حدود و احکام به صراحت آمده اشاره نمود ؛ در آنجا است که اين امر را تا رسيدن به نتيجه که همانا قوت گرفتن از نظر تعداد جمعيت بلا مانع دانسته است .
در آموزه هاي بهائيت تنها زن پدر است که محرم شناخته شده و بهائيان حق ازدواج با او را ندارند و مابقي مانند دختران، خواهران، خاله ها، عمه ها و …….. براي ازدواج و رابطه جنسي حلالند!

در رساله سوال و جواب ، سوال 50 در مورد حرمت ازدواج با اقارب سوال شده که ميرزا حسينعلي در جوابش چنين گفته :” اين امور به امناي بيت العدل راجع است “.

که در پي آن ، در پيام 15 ژانويه 1981 بيت العدل چنين آمده است :” شما راجع به محدوديت هاي حاکم بر ازدواج با اقارب ، سواي موردي که ازدواج با زن پدر را ممنوع مي سازد ، سوال کرده ايد بيت العدل همچنين خواسته اند به اطلاع شما برسانيم که آن معهد اعلي، هنوز موقعيت را براي صدور قوانين تکميلي راجع به ازدواج با اقارب ، مقتضي نمي داند بنابر اين در حال حاضر تصميم گيري در اين مورد بعهده خود نفوس مومنه محول شده” .

محول کردن اين حکم به جامعه بهائي در واقع تائيد ويک نوع مسکوت گذاشتن حکم است که نشان مي دهد مفهوم حکم قطعي در آموزه هاي بهائي با اصول انساني در تعارض است. در هيچ جامعه اي چنين مرسوم نبوده که امور به اين مهمي به مردم تفويض شود .

متاسفانه شاهديم که امروزه خانواده بهائي با چنين قوانيني در معرض آسيب ها و نا امني هاي بسيارجدي قرار دارد بطوري که اشخاص بهائي در کانون خانواده به جاي تجربه مفاهيم مثبتي چون محبت، همدلي، ايثار و… ، خشونت جنسي را توسط نزديکان واعضاي خانواده تجربه مي کنند . حال اين سوال در ذهن هر انسان آزاده اي متصور مي شود که در آموزه هاي بهائيت حق انساني زني که مورد تجاوزخويشان نزديک خود قرار گرفته و مي گيرد چه مي شود ؟ اگر هم به دستورات بيت العدل توجه نمايد و به سران تشکيلات مراجعه کند حيثيت بر باد رفته را چگونه مي تواند بدست آورد ؟ آيا به اين حساب مي توان به عدالت، حقيقت و يا انسانيت رسيد ؟ آيا سران تشکيلات با توجه به ورود به قرن بيست ويکم وگسترش دانش بشر در حوزه پزشکي باز هم نيازمند گذر زمان است تا بتواند به يک نتيجه معقول برسد ؟

اين ديگر بر مي گردد به نتايجي که افراد بهائي که بدون تعصب ، به قوانين ساختگي سران تشکيلات توجه نمايند و خود به پوچ بودن اين سازمان جهنمي و شيطاني برسند.

سایت رهبران شیعه :بولتن :سید کاظم موسوی
Share۳۷ نظر در “بهائیت و ازدواج با محارم!”

 1. در پاسخ به شبهات بی پایه و اساس شما در مورد دین مبین اسلام باید گفت ما آئین شما را حتی دین نمی دانیم چه برسد به اینکه آن را از جانب خدا بدانیم من در اینجا چند سوال مطرح می نمایم ؟

  ۱-اگر آئین شما ساختگی نیست و دین ما مثل پنیر گندیده است و آئین شما را خداوند به وجود آورده چرا آقای باب استاد آقای بها در کتاب لوح حیکل صفحه ۵ می گوید : اشهد ان علی قبل نبیل ذات الله یعنی من علی قبل نبیل(علی محمد) خدا هستم

  ۲-چرا کتاب بیان عربی شما پر از غلط های صرف و نحو است ؟ حتی بی سواد ترین انسانها می داند که حروف(پ ژ گ چ ) در زبان عربی وجود ندارد. و چاپ واژه ای فارسی است. آیا آن خداوندی که کتاب را نازل کرده زبان عربی اش ضعیف بوده ؟دوست عزیز بهتر است به قرآن سر بزنی و ببینی که حتی یک غلط هم ندارد

  ۳-اگر دین ما منسوخ شده است و دین شما دین جدیدی است چرا در آن زن ها حق طواف ندارند ؟ چرا زنان ودختران همچون کالا در بین مردان شهوت ران بهایی به صورت ضربدری جابه جا می گردند ؟

  ۴-چرا از بین آن ۹نفر که ادعای من یظهر الله کردند فقط آیین آقای بها درست و جدید است ؟ مثلا چرا شما به آئین دیانی ها نیستید ؟ این ها همه در صورتی ادعای من یظهر الله کردند که باب گفته بود چندین سال دیگر (حدود۱۵۰سال بعد از مرگ باب ) من یظهر الله می آید و حتی شیره وجودی مرد را برای به وجود آمدن (به دنیا آمدن)من یظهر الله پاک گرداند حال که آقای بها چند سال از باب هم بزرگتر است آقای بها پس از مرگ استاد خود یک باره شد من یظهر الله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ۵- اگر دین شما بهترین دین است چه نیازی بوده که زنانی چون قره العین با شهوت رانی و عیان کردن بدن خود مردان شهوت ران آن زمان را جذب کنند ؟

 2. سلام به شما و مخاطبان گرامیتان
  ماه محرم الحرام و تولد مولود و والد شوم بابیت و تولد مولود و والد شوم بهائیت بر همگان تسلیت باد.
  لازم به ذکر است روز اول محرم سالروز تولد علی محمد باب شیرازی و روز دوم محرم، سالروز تولد حسینعلی نوری است.
  باید دانست که پیروان این دو فرقه ضاله، همه مناسبت های بابیت و بهائیت را از تاریخ هجری قمری، به تاریخ شمسی و میلادی برگردانده اند به جز چند مناسبت که از جمله اول و دوم محرم است که به جشن و پای کوبی می پردازند که در وبلاگم به آن پرداخته ایم.
  علی لعنه الله علی القوم الظالمین
  ما را در این ایام فراموش نکنید.
  منتظر حضور شما هستیم.
  موفق و پیروز باشید.
  مهدویت، بررسی و نقد شیخیه و بهائیت

 3. ممنون از هدایت گریهای شما

 4. سلام
  چطوري ميتونم يه بهاييو به اسلام دعوت كنم؟
  سپاس

  سایت رهبران شیعه پاسخ در تاريخ بهمن ۵ام, ۱۳۹۰ ۱۸:۰۰:

  با سلام
  با توجه به حساسیت مطلب و میزان توان شما در این امر بهتر است از یک کارشناس مذهبی با قدرت بیان و ادله قوی کمک بگیرید یا فرد مورد نظر را به ایشان بسپارید تا راهنمایی شود
  موفق باشید

  ok پاسخ در تاريخ آبان ۱۳ام, ۱۳۹۱ ۰۶:۵۱:

  سلام مهسا با این ایمیل تماس بگیر cama32@yahoo.com

 5. در باره جشنهای مختلف بهاییت توضیح بدهیدازقبیل جشن تونیکه و..

 6. بسيار متشكريم كه با اين كارتان بسياري از مردم را با اين فرقه كه دشمن اسلام وبه خصوص شيعه هستند آشنا مي كنيد.

 7. با سلام و تشکر از مطالب خوبتون.
  عکس مطلبتون خیلی مطالب رو میتونه برسونه و این خوبه.
  اما به نظر یه مقدار مطلبتون طولانی و خسته کنندست، اگه بتونید مطالب رو به صورت مختصر و مفید بیان کنید و البته همراه با عکس مناسب خیلی بهتر به نظر میاد.

 8. بـــــــــا سلام..میخواستم بگم که چرا ما که شیه هستیم اینقدر به ادیان دیگر گیر میدهیدم؟! کجا می آییم و به حضرت مسیح(فرستاده خدا) و پیروان و یارانش گیر میدهیم…یکجا می آییم و زرتشتیان را به شدت مورد انتقاد قرار داده و دین اجدادمان را به سرخه گرفته و پیروانش را نجس میخوانیم؟! و نیز می آییم به فاطمیان و سنی ها(که شاخه هایی از اسلام هستند) گیر داده و به بزرگان مذاهب آنها خصوصا عمر انواع و اقسام توهین ها را میکنیم! و بعدشم اصلا راضی نمیشیم که یکی کمترین توهینی را به اسلام بکند…اگر منی که اینقدر به اعتقادات یک شخص یا اشخاص دیگر توهین میکنم…اینقدر بزرگان مذاهب آنها را نجس خوانده و حتی به برخی مثل عمر لفب «حرام زاده» را میدهم پس اگر کسی هم بیاد به اعتقادات شیعیان توهین کنه منم نباید ناراحت بشم!!…یک دختر میشناسم که بهایی است…وقتی از زندگیش برام تعریف کرد اونقدر دلم به حالش سوخت…میگفت که اونقدر تو عرف جامعه منو تحقیر کرده اند…حق ورود به دانشگاه رو ندارد! چرا؟! چون بهایی است!!…آیا این مردم آزاری نیست؟! چرا باید شخصی که صرفا بهایی است نتواند به دانشگاه برود؟! آیا این ظلم نیست؟! کمی منطقی باشیم!! نه من هیچکی نیستم که بخوام به آیین دیگران توهین کنم!!

  سجاد پاسخ در تاريخ شهریور ۴ام, ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹:

  1- ما هیچگاه به هیچ دینی توهین نمیکنیم . ولی برخی از فرقه های من درآوردی واقعا مسخره اند شما اول تحقیق کنید بعد نظر مسخره تان را بگذارید .
  2- کلیه دین های الهی واقعی قابل احترامند و در تمام دینها قبل از تحریف به وسیله سود جویان ، دین اسلام به عنوان کامل ترین دبن معرفی گردیده است .
  3- این جنگ خدا و شیطان است اگر میخواهید به لشکر شیطان بپیوندید به اینگونه عقاید ادامه دهید

  زهرا پاسخ در تاريخ آبان ۱۰ام, ۱۳۹۱ ۱۴:۳۰:

  اقای انوشیروان تا حالا این حدیث امام صادق(ع) را شندید که سکوت کننده در برابر باطل شیطان لال است.وقتی ما اعتقادات فرقه منحرفی مثل بهائیت رو میبینیم انتظار دارید سکوت کنیم تا دیگران هم خدایی نکرده دچار اشتباه و لغزش شوند!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. البته آقا انوشیروان به امید خدا ، شما نیز با توکل و ادامه دادن راه اولیای خدا و تحقیق در مورد دشمنان خدا و پیامبر خدا و خاندان پاکش که سلام خدا بر آنان باد می توانید به لشکر خدا پیوسته و در این مبارزه سخت که با شیطان و پیروانش در راه داریم سهیم باشید .( هر دو متن در جواب دوست عزیزمان انوشیروان بود که از فرقه بهاییت ناخواسته دفاع نمود )

 10. سلام من یه دوست بهایی دارم این بنده خدا خیلی به تمدن ایرانی افتخار میکنه ومخالف عرب وزبان عربیه میخوام بگم اکثریت پیروان این فرقه خنده دار (به جز سران فرقه که خوب میدونن دنبال چی هستن)مردمانی هستن که دچار تب روشنفکری شدن و حتی کوچکترین اطلاعاتی از مناسک ایین بهایی ندارن وجالبه بعداز اینکه میفهمن مثلا دینشون فارسی-عربیه خیلی سریع دینشون رو اپدیت میکنن وهمشون صاحب فتوا هستن. تو خود بخوان حدیث مفصل…

 11. من اطلاع خاصی درباره بهایی و بهاییت ندارم الا اینکه میدونم یه عده از اونها در منطقه ما که بهایی بودنشون رو مخفی میکنن همشون مشروب خور و دزد و قاچاقچی و اهل هرج و مرج جنسی هستن ضمنا کی میگه انوشیروان از بهاییت دفاع کرده؟!بنده خدا فقط از احساساتش نسبت به یه خانم گفته این که دفاعیه نیست.

 12. حالا از این حرفا آبی گرم نمیشه خیلی مردین برین کرسی های ایرانشناسی درجه یک دنیا رو از دستشون دربیارین!واقعا چرا ما فقط تو حرف زدن پهلوونیم!؟!

 13. سلام وقتي ديني الهي نباشه (كه البته بهائيت يك فرقه است نه دين)سرازاينجوركثافت كاريهادرمياره كه حتي حيوانات هم اين كارراانجام نميدهندچون آنهاطبق غريزه خودعمل ميكنندوهمسرانتخاب ميكنندنه بامادروخواهرخود…به هرحال اين فرقه يك فرصتي راايجادكرده كه يه عده كه به هيچي اعتقادندارندجذب آنهاشوندوحسابي ازآزادي كه درآنجاهست استفاده كنند.باتشكر

  یک بهایی پاسخ در تاريخ آبان ۱۱ام, ۱۳۹۱ ۱۸:۳۹:

  با عرض سلام
  من یک دختر 17ساله هستم که بهایی زاده ام و تا بحال حتی یک بهایی را در تمام 17سال زندگی ام ندیدم که با محارم خود ازدواج کند من با تمام وجود برای ارتقای روح شما و دوری روحتون از عذاب الهی دعا میکنم
  اگر سوالی درباره ی دین بهایی داشتید با کمال میل و صمیمانه پاسخ رو به شما میدم
  با تشکر از نظرتون
  ساغر

  سایت رهبران شیعه پاسخ در تاريخ آبان ۱۱ام, ۱۳۹۱ ۱۹:۰۰:

  با سلام
  خانم ساغر کرامت انسانها مورد احترام ماست اما خواهر عزیز آنچه شما ندیده اید دلیل و نشان از نبودن آن نیست
  موفق باشید

  ok پاسخ در تاريخ آبان ۱۳ام, ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸:

  این خانم 17 ساله بهایی اگر بتونه جواب سوالات منو بده خیلی خوب میشه چون یکی از علماشون که از جواب دادن به من درماند و اخرین بار که تلفنی باهاش صحبت کردم گفت که منو نمی شناسه
  cama32@yahoo.com

 14. فقط میتوانم بگویم
  اللهم عجل اولیک الفرج

 15. سلام
  خواهر مادر بزرگم با یک بهایی ازدواج کرد که حاصل اون ها هم چند تا بهایی شد و نام خانوادگی شونم روح الفدا هست…واقعا رابطه داشتن ما مسلمان ها مخصوصا شیعه ها با همچین افرادی خجالت اور…یکی از همین روح الفدا ها که (اسمش رو می گم چون می خوام داد بزنم و فریاد بزنم که ازشون متنفرم و انها را از منحوس ها میدانم چرا که انها پیرو باطل هستند پس کفر می گویند و نجس تر از سگ هستند…)اسمش ناصر می باشد فرزندش مسلمان شده و با یک مسلمان ازدواج کرده و این افرادی که سعی دارند تا با مسلمان ها ارتباط بر قرار کنندفرزندشان را طرد کرده اند…به نظرتون ان ها که فرزند مسلمان شده ی خود را طرد کردند و به ان ناسزا می دهند پس چرا با بعضی از ما ها ارتباط دارند و محبت و مظلوم نمایی می کنند؟.!انها از شیوه ی محبت وارد می شوند !!!خواهشا گوش ها و چشم هایتان را باز کنید!من خودم به عنوان یک شیعه ارزو های بزرگی دارم که حتما به نوبه ی خودم ان را به حقیقت تبدیل می کنم من سعی دارم تا همه ی ان ها را در ایران نه در جهان به همه بشناسم و تخریبشان کنم…نابودشان کنم…ابرویشان را ببرم….من یک شیعه هستم و کاری را که می خواهم انجام دهم بزرگ است ولی من حامیانی بزرگ تری دارم
  دوستان بیایید هر یک از ما دست در دست هم دهیم
  و به یاری اماممان برخیزیم
  ما می توانیم …هر یک به نوبه ی خود باید کاری انجام دهیم ما همان پیروان محمدیم ما همان پیروان علی هستیم…..
  برخیزید
  ما شیعه هستیم و حب علی در دلمان غوغا می کن
  ما مسلمانیم
  حرف های زیادی برای گفتن دارم و جگرم خیلی پاره پاره و سوخته هست الان که این را می نویسم قلبم پاره پاره شده است …گفته ها و دردو دل هایم زیادست ولی اینجا جا نمی شود….!!!
  یا مهدی
  برخیزید ای شیعیان ….کوفی نباشید
  کوفی نباشید…….

 16. ای خانم 17 ساله بهایی اینکه شما این را ندیدید و مشاهده نکردید می تواند به این دلیل باشد که شما در یک کشور اسلامی به نام ایران زندگی می کنید!!اگر یکی از خود شما ها این کار رو بکنه تو بین مسلمون ها. شما به بد ترین شکل ممکن جلوه می کنید و دیگه حتی اون یه نفری هم که قبولتون داشت طردتون می کنه و دیگه نمی تونین دینی رو تبلیغ کنی چه با محبت و چه با غیره!!!منی هم که مسلمان و شیعه زاده شدم و در همان ابتدا در گوشم کلام حق را خواندند با این حال در دینی که دارم تحقیق کردم و ادیان دیگر را با ان مقایسه کردم و دیدم که من شیعه هستم و پیرو حق… پس خواهشا ای بهاییون در دینتان و در کتابتان ببینید و تحقیق کنید و با دیگران مقایسه کنید ..ولی تاوقتی که دیرنشده چون وقتی دیر بشه و افکار ÷وچ در ذهنتان بماند دیگر نه صدایی شنیده می شود و نه چشمی چیز حق را می بیند که دیگر گفتن این حرف ها هم بیهوده می شود…

 17. بدانید که ما استواریم..استوار…

  ما کوفی نیستیم ………ما محبت های اهل بیت را فراموش نمی کنیم….
  مهدی می اید

 18. اگر از چشم خودم نمی دیدم که بهایی ها چه انسانهای نادان،فاسد و بی غیرتی هستند،می توانستم مظلوم نمایی های آنها را باور کنم.یک مشت انسان شهوت ران،شراب خوار و انگل جامعه.معلوم است چون در اسلام و دین شیعه اینها گناه است و نباید آنها را انجام داد،این انسان های بی مایه دین خود را برتر می خوانند و هوای نفس و گناهان کبیره ی خود را تحت پوشش آن عملی می کنند.به خدا از این انسانها باید پرهیز کرد که موجبات نابودی و ابتذال شما را فراهم می کنند.
  خانم 17 ساله ی بهایی شما ازدواج با محرم را در بهایی ها ندیده اید ولی من دیده ام و به چشم خود دیده ام که به شراب خوردن خود افتخار می کنند.به نظر من بهاییت نام دیگر شیطان پرستی است.

 19. با سلام
  می خواستم به این خانم 17 ساله بهائی بگویم برو درست درباره دینت تحقیق کن و آن را با فطرت درونی خود مقایسه کن این اعتقادات روح انسانی و ملکوتی بشر را ارضا نمی کند و همواره نقصی در درون خود احساس می کنی و در این تحقیق باید با درونی بی طرف و بدون دخالت اعتقادات قبلی عمل کنی ویک عامل مهم در این روش دعاء کردن به درگاه خداوند منان است که اوست نشان دهنده راه درست و هدایت است چون او مهربانتر از آن است که بشر را خلق کند و به خود واگذارد

 20. دوستان و برادران عزیزم بعنوان یه معتقد به اسلام و شیعه ممنونم از شما بخاطر این محبت به جامعه اسلامی.
  ولی خیلی ناراحت شدم از طرز برخوردتون با شخص یا فرقه ای که تفکر و هدفی نارس دارن.
  یکی از عوامل انحراف و بدبختی از اصل، “حب و بغض” هستش.
  “مولا امیر (ع) میفرمایند: من دوست نمیدارم به دشمنان اسلام دشنام دهید.این دعا را دوست دارم، خدایا دشمنان رااز گمراهی شان هدایت و خون ما و خون لشکریان دشمن را حفظ بفرما.”
  نهج البلاغه
  عزیزان تنها راه اتصال به حق از محبت است، لطفا چون مولایمان خشمتان را برای خدا خرج کنید نه برای افکار خشمناک تان.

 21. با سلام خدمت تمامی عزیزان و تشکر ازشما که اظهار نظر نموده اید.
  روی سخنم به خانم ساغر می باشد از شما سوال می کنم نه این است که معتقد به عدم تعصب می باشید پس چرا حاضر نیستید واقعیت را به پذیرید این بی صبری و عدم شکیبایی و یا به عبارتی بهتر این تعصب بیجا از چه روی می باشد؟! کافیست که به متن مقاله کمی دقت بفرمائید خواهید دید که تمامی مستندات آن از خود متون بهائی می باشد.! این مطالب که دروغ نیست ولی دختر خوب در شهرک بهارستان چند سال پیش کارت دعوتی دست به دست چرخید که حاکی از ازدواج خواهر و برادری با هم بود این را چه می گویید؟ اصلا نیاز نیست خجالت بکشید بابت این همه خلاف عرفی که در هیچکجا جهان خریداری ندارد. ولی توصیه میکنم که مطالعات خودت را بر پایه کتب اصلی بهائیت چون اقدس، ایقان و کتب تاریخی چون تاریخ نبیل و 2 کتاب خاطرات سفر به اروپا و آمریکا عبدالبها قرار بده البته بدون تعصب در این کتب به به مواردی بر خواهی خورد که شما را از این تاریکی نجات خواهد داد. اگر ایرانی هستی؟

 22. سلام دوباره
  من در هیچ جاای این سخنان نمیبینم که نوشته باشد با محارم ازدواج کنید و فقط گفتند با نزدیکان که این نزدیکان هم شامل مکان میباشد نه نسبت.
  شاید هرکس با هردین و آییینی دچار خطایی شود اما این به آن معنی نیست که در دین اش گفته شده است.
  لطف کنید در خودتان نگاه کنید ببینید آیا خودتان تمام دستورات دین را اجرا میکنید؟ آیا هیچکدام دروغ نمیگووید؟ هیچکدام تهمت نمیزنید؟ غیبت چطور؟ این ها هم گناه است دوستان

 23. سلام
  خوبه هر کس میخواد نظر بده کمی وقت بذاره مطالب و نظرات قبلی رو بخونه .
  اگه اسلام یا شیعه حقه و کامله که نیاز به این همه هارت و پورت نداره . مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید .
  اینکه شما از کسی به دلیل اعتقاد به دین و آیین خاصی که شما دوست نداری نجس و منحوس و غیره باشه که باید به اطلاع شما برسونم کهخیلی ها دین و آیین شما را نادرست میدانند و نباید از اینکه از شما متنفر هستند گله داشته باشی .
  دوستان عزیز : اگه در اعتقاد خود راسخ هستی واقعا بهش عمل کن . نیازی نیست به زور دیگران رو به آیین خودت دعوت کنی . اول خودت رو کامل کن . سعی کن دستورات دین خودت رو تماما عمل کنی . مزاحم دیگران هم نشو بگذار اونا هم به اعتقادات خودشون عمل کنند . اگه راست گفتار باشی خودشون می فهمند و میان از دین شما تبعیت میکنند .

 24. سلام.خواستم خدمت عزیزان عرض کنم از نشانه های یک شیعه این میباشد که به صورت منطقی بحث میکند نه به زور.انشاالله امام زمان (عج)هم که ظهور کرد با منطق حقانییت خودش و اسلام را ثابت می کند.و آقا محمد شما که می گویید باید به کسی کاری نداشته باشیم به نظرت سکوت در مقابل دشمن خوبه؟خوبه که بگذاریم آن ها جوانان ما را به بهاییت ثوق بدن و وایستیم نگاهشون کنیم؟

 25. سلام من می خواستم یه مطلب را بگم:تمامشون اقدام به مظلوم نمائی می کنند تا بهشون اعتماد کنید.این یکی از شگردهاشون است .من با انها خیلی سر وکار داشتم.قبل از اینکه بهت بگن بهائی هستند انقدر بهت محبت می کنند تا در دامشان بیفتین.حواستون را خیلی جمع کنین…خطرناکند…با تحریک احساسات وارد دنیاتون می شوند…. هرچی ازشون بگم کم گفتم…

 26. سلام.میخواستم بگم اگر به شیعه و اسلام ضرری نرسونند ایرادی نداره بهاییت فعالیت خودش رو ازاد داشته باشه ممنون.

 27. برای من ک دوگانگی ایجاد شد

 28. با عرض سلام وتشکر از اطلاعات خوبی که در باره وبهاییت بهم دادید من شیعه هستم ولی از این ادیان واعتقاداتشان اطلایی نداشتم با مراجعه به این سایت کاملا اگاه شدم دوستی دارم که شیعه است اما یکی از این بهاییها را میشناخت وبا افکار غلطش او را به شک انداخته است . به او گفته بود ما نماز خوانیم وروزه میگیریم وغیره اما کارهای شرماورشان را نمیگویند .میخواهم به دوستان عزیز بگویم که گول ظاهر وزبان نرم این جماعت بهایی را نخورید همه اش دروغ محض است اینها شیطانند در ظاهر انسانی .

 29. اینکه انسان جایز الخطاست یک حقیقت است.اما مهم این است که یکی خطا می کند و از خدا طلب بخشش می کند که جز افکار شیعه است و یکی دیگر خطا می کند و دوست دارد دیگری را نیز به خطا بکشاند و گمان می کند ثواب کرده است و از این کار لذتی وافر می برد که همان شیاطین بهایی هستند.خدایا انسان باید چقدر احمق باشد که دین بهاییت را انتخاب کند.البته احمق که چه عرض کنم،شهوت ران و هوس باز.خوب این چه کاری یه دفعه برو شیطان پرس شو….والا

 30. با سلام نمی دونم هدفتون چیه واقعا ا این ک یه دینو میخوایید بر کنار کنید اخه ما مسلمونا میخواییم دینه اونارو برکنار کنیم خارجیها ک تو ماهواره ب قوله خودشون دارن حقیقت دین مارو فاحش میکنن…واقعا ته این حرفاهو زیر پا خالی کردن چیه؟؟؟؟؟؟خدا کنه امام زمانمون زودتر بیاد.بهایی ها وهر دینه دیگه کاری ب کارتون ندارن پ شمام ا بی حرمتی کردنها کوتاه بیایید

نظر خود را بنویسید(comments)


9 × = هجده

 

         


العربیة |- خانه |- درباره ما | - عضویت | - تبلیغات

پشتیبانی توسط سرورهای قدرتمند شرکت هاست ایران

Copyright © 2013 . All right reserved